You are here:

Travel Information

Spanish Flag German Flag Italian Flag UK Flag French Flag

 

get_adobe_reader webcheckinButton

Odprawa internetowa

Tutaj można dokonać odprawy, jeżeli do zaplanowanej godziny lotu pozostało mniej niż 30 godzin i więcej niż 2 godziny.*

 

*Odprawa online to dostępna:

 • Odprawa internetowa dla podróżujących z Dublina, Shannon, Cork, Belfastu, Londynu Heathrow, Londynu Gatwick, Manchester, Birmingham, Glasgow, Edynburga, Aberdeen, Bristol, Kerry, Isle of Man i Waterford jest dostępna na 30 godzin przed i do momentu pozostania 2 godzin do zaplanowanego odlotu.
 • Odprawa internetowa jest dostępna na 24 godziny przed rozpoczęciem podróży do iz Nowego Jorku (JFK), Bostonu, Chicago i Orlando do momentu pozostania 2 godzin do odlotu.
 • W przypadku wszystkich innych lotnisk odprawa internetowa jest dostępna na 30 godzin przed rozpoczęciem podróży (na 24 godziny przed rozpoczęciem podróży do/ze Stanów Zjednoczonych) do momentu pozostania 4 godzin i 30 minut do odlotu.

Odprawa internetowa jest dostępna w następujących przypadkach:

 • Wszystkie loty z Irlandii do Wielkiej Brytanii.
 • Wszystkie loty z Irlandii do Europy kontynentalnej.
 • Wszystkie loty z Irlandii do Stanów Zjednoczonych.
 • Wszystkie loty następujących miast: Alicante, Ateny, Barcelona, Berlin, Bilbao, Bolonia, Bordeaux, Bruksela, Bukareszt, Budapeszt, Catania/Sycylia, Dubrownik, Düsseldorf, Faro Algarve, Frankfurt, Fuerteventura, Genewa, Gran Canaria, Hamburg, Helsinki, Ibiza, Izmir*, Kraków, Lanzarote, Lizbona, Lyon, Madryt, Malaga, Marsylia, Mediolan/Linate, Monachium, Nicea, Palma de Mallorca, Paryż, Perpignan, Praga, Rzym, Salzburg, Stuttgart Teneryfa, Toulouse, Wenecja, Wiedeń, Wilno, Warszawa i Zurych.
*Pasażerowie z Izmiru korzystający z odprawy internetowej musza udać się do stanowiska odpraw na lotnisku, aby wymienić drukowaną kartę pokładową na standardową, zgodnie z wymaganiami władz lokalnych.

 

get_adobe_reader advancecheckinButton

Nowa odprawa internetowa z wyprzedzeniem

Tutaj można dokonać odprawy, jeżeli zarezerwowano wcześniej bilet za pośrednictwem witryny www.aerlingus.com i do planowanego terminu odlotu zostało nie więcej niż 30 dni i nie mniej niż 30 godzin.* Jeżeli do planowanego terminu odlotu pozostało mniej niż 30 godzin, należy skorzystać ze standardowej odprawy internetowej znajdującej się powyżej.

 

*Odprawa z wyprzedzeniem jest dostępna w następujących przypadkach:

 • Wszystkie loty z Irlandii do Wielkiej Brytanii.
 • Wszystkie loty z/do: Irlandii i Austrii, Belgii, Włoch, Czech, Grecji, Szwajcarii, Niemiec, Turcji, Bukaresztu, Portugalii, Litwy, Polski, Chorwacji, Bułgarii, Finlandii, Węgier, Szwecja, Hiszpania.
 • Wszystkie loty z/do: Irlandii i Lyon, Nicei, Paryża, Tuluzy, Perpignan, Marsylii, Bordeaux.
 • Wszystkie loty z Irlandia do Amsterdamu, Rennes, Agadir (tylko z Irlandii).

Prosimy pamiętać:

 • Przed odprawą z wyprzedzeniem, należy przyporządkować pasażerom miejsca.
 • Odprawa z wyprzedzeniem nie jest dostępna w przypadku rezerwacji grupowych. Z odprawy internetowej można korzystać w miejscach, w których jest dostępna. Należy skorzystać ze standardowej odprawy internetowej znajdującej się powyżej.
 • Jeżeli rezerwacji dokonano za pośrednictwem centrum telefonicznego lub agencji turystycznej, odprawa internetowa zostanie udostępniona na 30 godzin przed planowaną godziną odlotu. Należy skorzystać ze standardowej odprawy internetowej znajdującej się powyżej.

My Aer Lingus/Gold

Forgotten your password?

Change details